Hakkımızda

1973 yılında serüvenine başlayan markamız; Düzce Organize Sanayi Bölgesi’nde 10000 m2 üzerine kurulmuş 6000m2 kapalı alanı bulunan fabrikamızda paketlenen seçkin ve kaliteli ürünler, Balarısı Çiçek Balı , Balarısı Çam Balı ve Balarısı Kestane Balı etiketi ile yurtiçi ve yurtdışı tüketicimize ulaşmaktadır.

Balarısı, bugün dinamik yönetimi ve konusunda deneyimli çalışanlarıyla 20’den fazla ülkeye ihracat gerçekleştirmektedir.

Bal, nektardan kavanoza zorlu, zahmetli ve uzun soluklu bir sürecin tatlı ürünüdür.

Arıların çiçeklere kavuşmasıyla bal hasat mevsimi başlar; Türkiye’nin dört bir yanına kovanlarını taşıyan arıcıların elde ettikleri ürünleri, fabrikamıza göndermesiyle sürer.

Nihayetinde, analizlerle doğallığı ve saflığı kanıtlanan Balarısı markalı ballarımız, sofrada yerini alarak tüketicimizle buluşur.

Vizyon

Ülkemizin endemik bitki florasından Anadolu’nun arılarıyla toplanan nektarların, bala dönüştüğü kovanlardan hasat edilen memleketimizin değeri Çiçek ve Çam Ballarını tüm Dünya’ya ulaştırmak.

Misyon

Arılarımızın ve arıcılarımızın büyük emekleri ile elde edilen, doğallığı ve saflığı analizlerle kanıtlanan balları tüketicimize ulaştırmak.